• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec
email

Zásady ochrany osobních údajů

Používáním našeho webu jakýmkoli způsobem přijímáte pravidla obsažená v zásadách ochrany osobních údajů na této stránce. Zároveň souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů v souladu s platným zákonem ze dne 29.08.1997 o ochraně osobních údajů (zákon č. 133, položka 883).

Tento web nenese odpovědnost za zásady ochrany osobních údajů jiných webů, také těch, které jsou k dispozici uživatelům prostřednictvím odkazů umístěných na webu, ani těch, které poskytují odkazy na web.
Tyto stránky mohou obsahovat nepřesnosti nebo typografické chyby. Správce webu může na webové stránky zavést vylepšení nebo změny svých produktů, služeb, programů kdykoli bez předchozího upozornění. Je také jediným, kdo má přístup k osobním údajům, které se dostanou na naši webovou stránku, prostřednictvím různých forem, jako je zpravodaj nebo registrace účtu.
Údaje shromážděné během registrace budou použity pouze k tomu, abyste se mohli přihlásit na naši webovou stránku. Vaše data nebudou za žádných okolností použita, zpracována nebo znovu prodána třetím stranám. Údaje získané v průběhu korespondence mezi vámi a naším webovým serverem však budou použity pouze jako odpověď na vaše elektronická dopisy.

Pokud jste se přihlásili k odběru našeho informačního zpravodaje nebo jste s jeho přijetím souhlasili jinak, použijeme vaše údaje k odeslání našeho zpravodaje.
Vyhrazujeme si právo na změnu výše uvedených zásad ochrany osobních údajů zveřejněním nového, upraveného a vylepšeného webu.

Kontaktujte nás
Kontaktní formulář
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kudy se k nám dostanete
Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 797
73961 Třinec