• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec
email

Speciální konstrukce

Speciální konstrukce

Z důvodů uspokojení rostoucího počtu dotazů ohledně individuálních konstrukčních řešení ze strany klientů, nabízíme provedení nestandardních jistících konstrukcí proti pádu z výšky.

Máme tým zkušených pracovníků a technické zázemí umožňující projektování a provedení netypických prvků konstrukce, které jsou složkami systému pro ochranu proti pádu. Přizpůsobujeme řešení ke stávajícím technickým a organizačním podmínkám takovým způsobem, aby optimálně splňovaly svůj úkol.

Na základě vlastní dokumentace, s přihlédnutím k technickým podmínkám provozu nebo na základě technické dokumentace klienta, se snažíme realizovat konstrukce, které splňují technické požadavky. Máme zkušenosti v oblasti inovativních projektů, které byly úspěšně zavedeny na mnoha pracovištích s nebezpečím pádu z výšky.

Nabízíme Vám mezi jinými řešení jistících zařízení před pádem v takových místech, jako např. železnice, vykládání automobilových cisteren, závody pro opravu vlaků a tramvají, servisy autobusů, nakládání s použitím jeřábů a mnoho dalších.

Nabízíme Vám produkty, které se charakterizují nejvyšší kvalitou, dlouho životností a odpovídající cenou, pokud se jedná o hodnotu výrobku.

Podívejte se do naší galerie.

Kontaktujte nás
Kontaktní formulář
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kudy se k nám dostanete
Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 797
73961 Třinec