• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec
email
Služby Accen- školení

Služby

Školení

Školení

Školení

Accen Fall Arrest vede řadu výcvikových kurzů týkajících se bezpečnosti práce ve výškách.
Můžeme rozlišit čtyři skupiny školení.

Montáž i kontrola jistících systémů Accen.

Školení je určeno všem zájemcům o montáž našich systémů ochrany proti pádu. Výcvik zahrnuje praktické a teoretické kurzy. Na našem cvičišti  montéři získají znalosti o montáži a  kontrolách kotevních bodů a lanových systémů.

Školení o používání jistících systémů.

Školení je věnováno uživatelům systémů ochrany proti pádu. Může se konat u klienta nebo v našem školicím středisku, může také obsahovat otázky týkající se záchrany a první pomoci.

Školení v rozsahu práce ve výškách.

Výškový výcvik prováděný společností Accen zahrnuje teoretické a praktické znalosti týkající se požadavků na práci ve výškách. Školení jsou organizována prostřednictvím školitelů, základního a periodického výcviku jak ve stavebním, tak v lanovém přístupu. Školení zahrnuje také otázky související se záchranou a první pomocí. Působíme po celé zemi a flexibilně přizpůsobujeme umístění, čas a program školení individuálním potřebám a očekáváním klienta. Školíme jak ve středisku, tak přímo u klienta nebo na jiném uvedeném místě.

Školení v rozsahu projektování jistících systémů.

Tento typ školení je určen všem návrhářům, kteří se zajímají o téma ochrany proti pádu a jejího použití na objektech, které navrhují. Společnost Accen úzce spolupracuje s mnoha architektonickými kancelářemi v tuzemsku i zahraničí. Naši školitelé budou předávat odborné znalosti na základě mnohaletých zkušeností s navrhování systémů ochrany proti pádu. Naše konstrukční oddělení poskytuje podporu, máme také k dispozici knihovny BIM pro naše produkty.

Kontaktujte nás
Kontaktní formulář
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kudy se k nám dostanete
Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 797
73961 Třinec