• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec
email

Výrobky

ACCEN STRUCTURES

Abychom vyhověli rostoucímu počtu dotazů týkajících se jednotlivých konstrukčních řešení ze strany klientů, navrhujeme provedení nestandardních ochranných konstrukcí proti pádu z výšky.

Disponujeme týmem zkušených zaměstnanců a technickým zázemím umožňujícím navrhování a provedení netypických konstrukčních prvků, které jsou součástí systémů ochrany proti pádu. Řešení přizpůsobujeme existujícím technickým a organizačním podmínkám tak, aby splňovaly svůj úkol optimálním způsobem.

Na základě naší vlastní dokumentace, s přihlédnutím k technickým podmínkám použití nebo s využitím technické dokumentace zákazníka, se snažíme vyrábět konstrukce, které splňují specifické požadavky. Máme zkušenosti s inovativními projekty, které jsme úspěšně implementovali na mnoha pracovištích s rizikem pádu z výšky.

Nabízíme vám, m.j. řešení ochrany proti pádu na takových místech, jako jsou: železniční fronty, vykládky silničních cisteren, opravy železničních a tramvajových vozidel, servisy autobusů, nakládka s použitím jeřábů a mnoho dalších.

Nabízíme Vám produkty, které se charakterizují nejvyšší kvalitou, dlouho životností a odpovídající cenou, pokud se jedná o hodnotu výrobku.

Kontaktujte nás
Kontaktní formulář
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kudy se k nám dostanete
Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 797
73961 Třinec