• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec
email

Výrobky

ACCEN RAIL

Bezpečnostní kotvící systém ACCEN RAIL  je speciální kolejnice, která slouží jako vodítko, na kterém se pohybuje bezpečnostní pojezdový vozík s nízkým valivým odporem. Je určen pro použití jako systém ochrany proti pádu a systém pro prácí v závěsu.

Velmi dobře funguje jako zavěšený kotevní systém zajišťující pracovníky při práci na železnici, při vykládce automobilových cisteren, v závodech na opravu vlaků a tramvají, servisech autobusů, ve výrobních a skladovacích halách atd.

Úspěšně se používá také jako bezpečnostní systém upevněný pod portály strojních a technologických linek. V systémech pro práci v závěsu je vynikajícím řešením pro práce spojené s čištěním fasád ,mytím a výměnou oken. Varianta může být vyrobena z eloxovaného hliníku odolného vůči extrémním korozním podmínkám nebo může být natřena v jakékoliv barvě s palety RAL. Rozteč upevňovacích prvků závisí na místě určení a je buď 1,5 m při práci v závěsu nebo 3 m v systému ochrany proti pádu. Lze ji instalovat přímo do konstrukce nebo se systémovými držáky. Standardní délka kolejnice je 3 m a může být propojena bez omezení po celé délce kolejnicového systému. Díky malé velikosti kolejnice ACCEN RAIL perfektně přizpůsobuje objektu, na který je nainstalována.

Na kolejnicovém systému můžou byt zajištěny 4 osoby součastně. Bezpečnostní pojezdové vozíky jsou opatřeny speciálním kuličkovám systémen, který zajišťuje plynulý pohyb po celém kolejnicovém systému.

Maximální povolené zatížení vozíku je 136 kg. Kolejový systém ACCEN RAIL splňuje normy EN795 typ D dále pak CEN/TS 16415.

systémové komponenty

Jistící kolejnice

Spojovací prvek

Vozík
SKY RAIDER alu

Vozík
SKY RAIDER inox

Blokáda
kolejnice

Podpěra
typu L

Podpěra
typu Z

Podpěra
typu omega

Podpěra
typu C
Neoddělitelným prvkem je štítek s informacemi o základních parametrech systému, instalačních datech a důležité kontrole umožňující použití.
štítek s informacemi
Kontaktujte nás
Kontaktní formulář








Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Pokyny
ACCEN Fall Arrest Sp. z o.o.
ul. Gzichowska 115
42-500 Będzin