• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec
email

Výrobky

ACCEN LINE

Horizontální lanový systém ACCEN LINE je kotvícím zařízením sloužícím pro připojení osobních ochranných prostředků chránicích proti pádu z výšky. Lanový systém instalovaný k pevné konstrukci zajišťuje možnost pohybu podél systému při zachování plné ochrany.

Horizontální jistící systém proti pádu z výšky ACCEN LINE byl vyvinut pro horizontální roviny, kde úhel systému není větší než 15º.

Systém ACCEN LINE se skládá z lana z nerezové oceli Ø8mm, které je podepřeno alespoň dvěma koncovými upevňovacími prvky zvanými manipulačními blokovacími mechanismy a větším počtem mezilehlých upevňovacích prvků, tzn. rohových, přímých a speciálních mezilehlých bodů.

Systém ACCEN LINE může být namontován mimo jiné na plochých střechách, fasádách, podél jeřábového podloží a jiných místech ohrožených pádem, kde sklon lana nebude překračovat 15º.

Omezení sil vyskytujících se na koncích lanového systému za účelem ochrany konstrukce je jedním z úkolů napínacího zámku. Na rozdíl od tradičních absorberů energie koncové připevnění s napínacím zámkem spojuje 4 důležité funkce: připevnění lana, signalizaci zatížení, signalizaci napnutí lana a absorbér energie. Pro instalaci celého systému se používají systémové podsestavy, což umožňuje správný výběr v závislosti na podkladu.

Nedílným prvkem je popisný štítek informující o základních parametrech systému, údajích o instalatérovi a platné prohlídce umožňující použití.

systémové komponenty

Napínací zámek
RAPTOR

Úhel systému

Mezilehlý bod
– otočení 135 stupňů

Speciální mezilehlý
bod AL03,04

Speciální mezilehlý
bod AL03,04

Mezilehlý bod
– otočení 90 stupňů

Přímý mezilehlý
bod AL02
Neoddělitelným prvkem je štítek s informacemi o základních systémových parametrech, instalačních datech a důležité prohlídce umožňující použití.
typový štítek
Kontaktujte nás
Kontaktní formulář
Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kudy se k nám dostanete
Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 797
73961 Třinec