• Čeština
    • Polský
    • Angličtina
    • Němec

Kariéra

Montér jistících systémů

Společnost Accen Fall Arrest Sp z o.o. se sídlem v Będzině hledá montéry jistících systémů provozujících podnikatelskou činnost pro trvalou spolupráci ze Slezského vojvodství.

Náplň práce

Povinnosti zaměstnance na výše uvedené pozici budou zahrnovat instalaci systémů ochrany proti pádu z výšky. Práce je hlavně spojena s cestováním po tuzemsku. Několikadenní nebo týdenní služební cesty. Práce ve výškách. Hlavně ploché střechy.

Nabízíme:

Atraktivní odměna – úkoly.
Práce v mladém týmu
Inženýrské práce v zajímavých výrobních závodech v Polsku i v zahraničí

Kompletní montážní vybavení
Elektronářadí
Dodávková vozidla

Požadavky

1. Vzdělání min. střední. Výhodou technické vzdělání.
2. Dobrá fyzická zdatnost.
3. Řidičský průkaz skupiny B.
4. Znalost technického výkresu.
5. Dobrá organizace práce.
6. Schopnost pracovat v týmu.
7. Schopnost používat elektrické nářadí.
8. Výhodou povolení na výškové práce OTDL nebo IRATA.

Práce ihned.

Zájemci nás prosím kontaktujte na následující e-mailové adrese: pszafran@accen.pl

Kontaktujte nás
Kontaktní formulář

Tato stránka je chráněna reCAPTCHA i Google. Privacy policy. + Podmínky služby.

*pole označená hvězdičkou jsou povinná

Kudy se k nám dostanete
Accen Fall Arrest s.r.o.
Pod břehem 797
73961 Třinec